Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü Vali İpek’ten İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret

Sinop Müftülüğü Vali İpek’ten İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret
Bu haber 15 Şubat 2017 - 21:25 'de eklendi

Vali İpek’ten İl Müftüsü Çelik’e İadeyi Ziyaret

Sinop Valisi Hasan İpek, Vali Yardımcısı Mehmet Tanışır,İl Jandarma Komutanı J.Alb.Şerafettin Serten ve İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren Sinop İl Müftülüğü görevine atanan Ali Hayri Çelik’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Vali Hasan İpek İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e yeni görevinin tekrar hayırlı olması temennisinde bulunduktan sonra, kurum çalışmaları hakkında İl Müftüsü Ali Hayri çelik’ten bilgi aldı.

Sinop Valisi Hasan İpek İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e Sinop’a özgü kotra hediye etti. Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’de Vali İpek’e ve diğer ziyaretçilere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından değişik kitaplar hediye etti.

Sinop Valisi  Hasan İpek Kurum çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade edip İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i tebrik ettikten sonra başarılarının devamı temennisi ile ziyaret sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA