Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü Vali Yardımcısı Yaman’dan İl Müftü V.Tavlaşoğlu’na Veda Ziyareti

Sinop Müftülüğü Vali Yardımcısı Yaman’dan İl Müftü V.Tavlaşoğlu’na Veda Ziyareti
Bu haber 27 Ocak 2017 - 18:30 'de eklendi ve 401 kez görüntülendi.

Vali Yardımcısı Yaman’dan İl Müftü V.Tavlaşoğlu’na Veda Ziyareti

İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Ordu Vali Yardımcılığı görevine atanan Sinop vali Yardımcısı Ekrem Yaman, İl Müftü V.Fatih Tavlaşoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

10.11.2011 tarihinden itibaren Sinop Vali Yardımcılığı görevini yürütürken, Mülki İdare Amirleri kararnamesi neticesinde Ordu Vali yardımcılığına atanan Ekrem Yaman İl Müftülüğüne veda ziyareti gerçekleştirdi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Vali Yardımcısı Ekrem Yaman Görevim süresince özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere ve tüm İl Müftülüğü personeline teşekkür eder, başarılarınızın devamını Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim.”dedi.

İl Müftü V.Fatih Tavlaşoğlu “Görev süresiniz  boyunca göstermiş olduğunuz iyi niyet ve desteklerinizden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinizin ve görevinizin hayırlı olmasını, hayırlı ve güzel işlere muvaffak kılmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederim.”dedi.

Ziyarette İl Müftü Yardımcısı Mehmet İzci,Personel ve İdr.Mali İşler Kısım Şefi Mahmut Yılmaz ve Din Hizmetleri ve Eğitim Kısım şefi Nejat Pişkinel’de hazır bulundular.  

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA