Müftülük Haberler

Sisli Müftülüğü Ahilik ve Ticaret Ahlakı

Sisli Müftülüğü Ahilik ve Ticaret Ahlakı
Bu haber 31 Ocak 2017 - 9:29 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Ahilik ve Ticaret Ahlakı

.

Şişli Müftüsü Mustafa Bilgiç, Ahilik Haftası nedeniyle 24 Mayıs Salı saat 18:00’de Perpa A Blok Büyük Konferans salonunda ahilik ve ticaret ahlakı konulu bir konferans gerçekleştirdi.

Konferansa Perpa Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yümlü ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Ahilik ve Ticaret Ahlakı programı Mecidiyeköy Merkez Camii İmam Hatibi Kurra Hafız Ali Derman’ın Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

Program, Şişli Müftülüğü Tasavvuf Musikisi Korosu dinletisiyle devam etti.
Gecenin sunumunu Perpa Camii İmam Hatibi Ahmet Elmacı gerçekleştirdi. Ardından Şişli Müftüsü Mustafa Bilgiç Ahilik ve Ticaret Ahlakı konferansını verdi. Dürüst ve ahlaklı ticaretin önemi ile birlik bilincine vurgu yapılan konferans Perpalılardan büyük beğeni topladı.

Programın özet videosu için tıklayınız

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA