Müftülük Haberler

Sisli Müftülüğü “Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları” konulu seminer düzenlendi.Sisli Müftülüğü “Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları” konulu seminer düzenlendi.
Bu haber 16 Ocak 2017 - 23:20 'de eklendi

“Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları” konulu seminer düzenlendi.

Müftülüğümüz tarafından “Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları” konulu seminer düzenlendi. Mecidiyeköy Kültür Merkezinde Müftü Mustafa Bilgiç yönetiminde düzenlenen seminere konuşmacı olarak İstanbul İl Müftü Yardımcısı Muteber Gülsefa Uygur ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Behiye Alyanak katıldı.

Çocuk ve ergen ruh sağlığı ve hastalıları ile aile içi iletişim konularının ele alındığı sempozyumu, din görevlilerimiz ve Kuran kursu öğreticilerimiz izledi.

Yapılan konuşmaların ardından katılımcılar tarafından dile getirilen istek, öneri ve soruların konuşmacılar tarafından yanıtlanmasıyla düzenlenen seminer sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA