Müftülük Haberler

Sivas Müftülüğü 2017 Yılının İlk İlçe Müftüleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

Sivas Müftülüğü 2017 Yılının İlk İlçe Müftüleri Toplantısı Gerçekleştirildi.
Bu haber 26 Ocak 2017 - 10:09 'de eklendi

2017 Yılının İlk İlçe Müftüleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

Sivas geneli 16 İlçe Müftüsünün katıldığı İlçe Müftüleri toplantısı İl Müftülüğü Brifing Salonunda İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı İl Müftüsü Şükrü Balkan’ın açış konuşmasıyla başladı. Müftü Balkan konuşmasında 2017 yılının başta diyanet camiası olmak üzere milletimize hayırlı ve başarılı bir yıl olması temennisinde bulunarak Sivas’ta devam eden müftülük hizmetlerine dair bilgiler verdikten sonra ilçe müftülerinin hizmetlerinde muvaffakiyetler diledi. Daha sonra  toplantıda 2017 yılı Hac organizasyonunda görev alabilecek kafile başkanı ve idari personel planlamasının yanı sıra diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA