Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü ÇORLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ AYLIK MUTAT PERSONEL TOPLANTISI.

Tekirdağ Müftülüğü ÇORLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ AYLIK MUTAT PERSONEL TOPLANTISI.
Bu haber 16 Şubat 2017 - 3:58 'de eklendi

ÇORLU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ AYLIK MUTAT PERSONEL TOPLANTISI.

Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, personel ile tanışmak ve onlara hitap etmek üzere Çorlu İlçe Müftülüğü Aylık Mutat Personel Toplantısı’na katıldı.

 Müftülük Toplantı ve Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya din görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticileri katıldı. Bağlariçi Yatılı Erkek Kur’an Kursu Öğreticisi Serdar Bükme’nin tilavet ettiği Aşr-ı Şerif’ten sonra mikrofona davet edilen İlçe Müftüsü Adem Gülmek, yapımış olduğu açılış konuşmasında İl Müftüsü İsmail İpek’i aralarında görmekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Daha sonra personele hitap eden İl Müftüsü İsmail İpek, din hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sürdürülmesinin önemine vurgu yaptı.

İsmail İpek, personel toplantısının sonunda İlçe Müftülüğü tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilen Bağlariçi Yatılı Erkek Kur’an Kursu öğreticileri Serdar Bükme ve Ahmet Erbay’a başarı belgelerini takdim etti. Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek Çorlu İlçe Müftülüğü emrinde hizmet veren tüm personele katılımları için teşekkür ederek başarılar diledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA