Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü HALEP'E İNSANİ YARDIM GÖTÜREN TIR DUALAR İLE UĞURLANDITekirdağ Müftülüğü HALEP'E İNSANİ YARDIM GÖTÜREN TIR DUALAR İLE UĞURLANDI
Bu haber 05 Şubat 2017 - 23:37 'de eklendi

HALEP'E İNSANİ YARDIM GÖTÜREN TIR DUALAR İLE UĞURLANDI

Beşir Derneği Tekirdağ Şubesi tarafından Halep’e gönderilmek üzere toplanan insani yardım dualar ile uğurlandı. Uğurlama törenine Tekirdağ Valisi Mehmet CEYLAN, İl Müftümüz İsmail İPEK, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan YURT, Beşir Derneği yöneticiler ve vatandaşlar katıldı. Program Beşir Derneği Tekirdağ Sube Başkanı Harun TAŞTEKİN’in konuşması ile başladı. Daha sonra İl Müftümüz İsmail İPEK’in yaptığı dua ile hazırlanan insani yardım Halep’e ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA