Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü İSTANBUL VE FATİH DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİNİN ZİYARETİ.Tekirdağ Müftülüğü İSTANBUL VE FATİH DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİNİN ZİYARETİ.
Bu haber 10 Şubat 2017 - 1:44 'de eklendi

İSTANBUL VE FATİH DİN GÖREVLİLERİ DERNEĞİNİN ZİYARETİ.

İstanbul Din Görevlileri Derneği ve Fatih Din Görevlileri Derneği adına bir grup din görevlisi Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret heyetinde bulunan Metin Kaçar, İbrahim Memiş, Hamza Özdemir ve Mesut Çakır hazır bulundu. Dernek Başkanı Metin Kaçar, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek’in Fatih İlçe Müftüsü olarak hizmet ettiği dönemde kendisinin emrinde verimli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek İstanbul Din Görevlileri Derneği ve Fatih Din Görevlileri Derneği adına böyle bir ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretleri sebebiyle konuklarına teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA