Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.Tekirdağ Müftülüğü MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.
Bu haber 11 Şubat 2017 - 13:41 'de eklendi

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL MÜFTÜLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek’i ziyaret etti.

Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Süleymanpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akyüz ve teşkilat mensuplarının hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Mustafa Yel, İl Müftüsü olarak Tekirdağ’a atanan ve görevine başlayan İsmail İpek’e hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Ayrıca yakın zamanda annesini kaybeden İl Müftüsü’ne başsağlığı dileklerini sundu.

İl Müftüsü İsmail İpek, ziyaretleri sebebiyle başta Milletvekili Mustafa Yel olmak üzere diğer misafirlerine teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA