Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü TEKİRDAĞ DİYANET EĞİTİM MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ.Tekirdağ Müftülüğü TEKİRDAĞ DİYANET EĞİTİM MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ.
Bu haber 12 Ocak 2017 - 11:24 'de eklendi

TEKİRDAĞ DİYANET EĞİTİM MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ.

Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, Tekirdağ Diyanet Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyarette Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2016 yılında atanan ve mesleğe hazırlık eğitimi devam eden 4/B Sözleşmeli İmam-Hatiplerle bir araya geldi. Eğitim Merkezi Konferans ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen görüşmede İl Müftüsü, kursiyerlerle tanışarak meslekte karşılaşılacak sorunlar, din hizmetlerinde iletişimin önemi ve insan psikolojisi gibi konular üzerine tecrübe paylaşımında bulundu.

Yeni atanan din görevlilerine başarılar dileyen İl Müftüsü İsmail İpek, Eğitim Merkezi yetkililerine teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA