Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü YAPIMI SÜREN MEHMET İLHAN MESCİDİN'E İL MÜFTÜMÜZDEN ZİYARETTekirdağ Müftülüğü YAPIMI SÜREN MEHMET İLHAN MESCİDİN'E İL MÜFTÜMÜZDEN ZİYARET
Bu haber 05 Şubat 2017 - 23:37 'de eklendi

YAPIMI SÜREN MEHMET İLHAN MESCİDİN'E İL MÜFTÜMÜZDEN ZİYARET

İl Müftümüz İsmail İPEK, yapımı tamamlanma aşamasına gelen 100. Yıl Mahallesi’ndeki Mehmet İlhan Mescidi’ni ziyaret etti. İki katı Kur’an Kursu, iki katı da mescid olarak tasarlanan binada incelemelerde bulunan İl Müftümüz,yetkililerden bilgi aldı. Cuma namazını da burada kılan İl Müftümüz,Cuma Vaazında Cami ve Mescidleri yapan ve bakımlarını üstlenenlerin ahirette alacakları mükafatlardan bahsederken, bu binada emeği geçenlere de teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA