Müftülük Haberler

Trabzon Müftülüğü Bölgesel Kur’an Kursu Öğreticileri İstişare Toplantıları Devam EdiyorTrabzon Müftülüğü Bölgesel Kur’an Kursu Öğreticileri İstişare Toplantıları Devam Ediyor
Bu haber 26 Ocak 2017 - 21:46 'de eklendi

Bölgesel Kur’an Kursu Öğreticileri İstişare Toplantıları Devam Ediyor

 

İl Müftümüz Keramettin Demir başkanlığında Kur’an Kursu Öğreticileri ile bölge toplantıları organize edildi.

Planlanan çalışmada Trabzon ili 6 bölgeye ayrıldı ve her bir bölgede düzenlenen toplantılara, İl Müftümüzün Başkanlığında, Müftü Yardımcılarımız, İlçe Müftülerimiz ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldı.

Toplantıda Kurslarımızdaki Dini bilgiler derslerinin durumu konuşuldu ve sohbetler edildi,  İl Müftümüz Keramettin Demir, hocalarımızdan İl müftülüğümüzce planlanan projelerin yürütülmesinde daha aktif olmalarını istedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA