Müftülük Haberler

Trabzon Müftülüğü Din Görevlileri Bölgesel Toplantıları devam ediyor.

Trabzon Müftülüğü Din Görevlileri Bölgesel Toplantıları devam ediyor.
Bu haber 26 Ocak 2017 - 21:46 'de eklendi ve 426 kez görüntülendi.

Din Görevlileri Bölgesel Toplantıları devam ediyor.

 

Din görevlileri arasında birlik ve beraberliği, dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak, hizmette verimliliği artırmak amacıyla İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen “Din Görevlileri Bölgesel Toplantıları” 2 Nolu Beşirli Mahallesi Yalı Camii görevlilerinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

Din Görevlileri Bölgesel Toplantısına İl Müftümüz Keramettin Demir’in yanı sıra, İl Müftü Yardımcımız Sıtkı Kaya, Ortahisar İlçe Müftüsü Âdem Aygül ile 2 nolu Beşirli Mahallesi ve Toklu Mahallesinde bulunan camilerinde görev yapan İmam-Hatip ve Müezzin Kayımlar katıldı.

Din Görevlileri Bölgesel Toplantısı, dilek ve temennilerin dinlenmesi ile sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA