Müftülük Haberler

Tunceli Müftülüğü Şehitlerimiz İçin Merkez Paşalar Camiinde Hatm-i Şerif OkunduTunceli Müftülüğü Şehitlerimiz İçin Merkez Paşalar Camiinde Hatm-i Şerif Okundu
Bu haber 11 Şubat 2017 - 1:42 'de eklendi

Şehitlerimiz İçin Merkez Paşalar Camiinde Hatm-i Şerif Okundu

Şehitlerimiz  için  ilimiz merkezindeki Paşalar Camiinde Hatm-i şerif okundu.10.02.2017 tarihinde Tunceli İl Müftülüğü tarafından düzenlenen hatm-i  şerif programına, çok sayıda vatandaşımız  katıldı.Tüm şehitlerimiz için Tunceli Merkez Camiinde Cuma namazından önce Kur`an-ı Kerim  okundu, akabinde duası yapılarak Cuma namazına geçildi. Valimiz Osman KAYMAK yaptığı açıklamada, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bu vatanın varlık sebebidir. Bu toprak şehitlerimizin ve gazilerimizin kanıyla yoğrularak vatan toprağı olmuştur. Vatanı uğrunda şehit olan tüm şehitlerimize Allah Rahmet eylesin. Mekanları Cennet Olsun ”dedi.

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA