Müftülük Haberler

Tunceli Müftülüğü Sınav DuyurusuTunceli Müftülüğü Sınav Duyurusu
Bu haber 07 Aralık 2016 - 10:37 'de eklendi

Sınav Duyurusu

 

T.C.

TUNCELİ VALİLİĞİ

İl Müftülüğü

 

 

 

Sayı     : 29940721-903-                                                    01/12/2016     Konu  : Münhal Kadrolar

 

DUYURU

 

İlimiz Hozat İlçe Müftülüğünde münhal bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, derecesi, adedi yazılı Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği kadrosu için yarışma sınavı ile naklen atama yapılacaktır.

 

SINAVA KATILMA ŞARTLARI : Halen Diyanet İşleri Başkanlığında görevli olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun değişik 48/A maddesinde aranan genel ve özel şartları taşıyor olmak, Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Sınav Yönetmeliğinde belirtilen şartlara haiz olmak, Adaylığı kalkmış olmak, Münhal bulunan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği kadrosuna atanabilmek için; En az imam-hatip lisesi mezunu olmak, Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahip olmak, İl dışından müracaat edecekler için bulunduğu İl’de asgari 2 yıl çalışmış olmak. İsteklilerin en geç 19/12/2016 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar İl Müftülüğümüze başvurmaları ve imtihanın yapılacağı 20/12/2016 Salı günü saat 10.00’da Müftülüğümüzde hazır bulunmaları gerekmektedir. Postadaki vaki gecikmelerin dikkate alınmayacağı, ilanen duyurulur.           Murat UZUNÖZ İl Müftü V.

 

 

 

 

 

S.N

Sınıfı

Unvanı

Derecesi

Adedi

Cami

Grubu

İl / İlçe

Görev Yeri

1

G.İ.H

V.H.K.İ.

8

1 adet memur kadrosuna personel alınacaktır

görev yeri Tunceli / Hozat olacaktır.

Müftülük

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA