Müftülük Haberler

4-6 Yaş Grubu Önemli Duyuru4-6 Yaş Grubu Önemli Duyuru
Bu haber 31 Ocak 2017 - 10:16 'de eklendi

4-6 yas kuran kursları ile ilgili yeni çalışmalar yapılmaktadır. ve artık daha gelişmiş daha düzeyli bir sistem gelecektir. bu hususta diyanet işleri başkanlığı yeni bir yazı yayınlamış ve söyle demiştir.

4-6 Yaş Grubu Sertifikaları Kur’an Kursu Öğretici Yeterlilikleri ve eğiticilerin eğitimine yönelik gelişen ve değişen şartlar göz önünde bulundurularak Başkanlığımızca bir dizi çalışma yapılacak olması sebebiyle, çeşitli kurum ve kuruluşlardan 19.01.2017 tarihinden sonra alınacak “Kur’an Kursları 4-6 Yaş Grubu İle İlgili Sertifikalar” kabul edilmeyecektir.

Diyanet İşleri Başkanlığı

Yeni çalışmaların önümüzdeki günlerde kamoyu ile paylasılması bekleniyor.

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA