Müftülük Haberler

Van Müftülüğü Van ve İlçelerinde “ Halep’te İnsanlık Ölmesin” Yardım KampanyasıVan Müftülüğü Van ve İlçelerinde “ Halep’te İnsanlık Ölmesin” Yardım Kampanyası
Bu haber 12 Ocak 2017 - 0:43 'de eklendi

Van ve İlçelerinde “ Halep’te İnsanlık Ölmesin” Yardım Kampanyası

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı öncülüğünde “ Halep’te İnsanlık Ölmesin” sloganıyla başlatılan kampanyaya destek olarak ilimiz ve ilçelerinde yardım kampanyası düzenlendi.

İlçe Müftülerinin katılımı ile İlimiz Müftülüğünce yapılan toplantıda konuşma yapan İlimiz Müftüsü Nimetullah ARVAS; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın öncülüğünde başlatılan kampanyaya, ilimiz ve ilçe müftülüklerine bağlı camilerde iki etap halinde 425.000.000 TL.  Yardım toplanarak Halep’te mağdur durumda olan kardeşlerimizin gerekli ihtiyaçlarının temini için Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezine gönderdiğini ifade ederek yardım kampanyasına katkıda bulunan ilçe müftülüklerimiz, görevlilerimiz ve Van halkına teşekkür ediyoruz. Dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA