Müftülük Haberler

Yozgat Müftülüğü Rektör Yardımcısı ÖZKÖSE’ den ziyaret

Yozgat Müftülüğü Rektör Yardımcısı ÖZKÖSE’ den ziyaret
Bu haber 04 Şubat 2017 - 0:28 'de eklendi ve 296 kez görüntülendi.

Rektör Yardımcısı ÖZKÖSE’ den ziyaret

Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir ÖZKÖSE İl Müftümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette “Diyanet İşleri Başkanlığımızın hedefleri, vizyon ve misyonuna uygun olarak, din gönüllüsü kardeşlerimle beraber ekip ruhuyla hareket ederek, tüm insanların ve fikirlerin önemsendiği bir anlayışla, birlik ve beraberlik ruhu içinde, hiçbir şekilde ayrılıklara fırsat vermeden toplumun tamamına ulaşmak.”  Olduğunu söyleyen İl Müftümüz Üniversite öğrencisi gençlerin Din Hizmeti ve Din Eğitimi alanında ihtiyaçlarının karşılanması hususunda üzerine düşeni yapacağını beyan etti.

 

Diyanet İşleri Başkanlığımızın umre organizasyonunda Üniversite Öğrencilerine yönelik düzenlendiği Özel Umre Programı hakkında bilgi veren İl Müftümüz, Üniversite gençliğine yönelik ile yapılacak hizmetlerde oluşturulacak birlikteliğe dikkat çekti. İl Müftülüğümüze düşen bütün hizmetlerde elimizden geleni yapacağız dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA