Müftülük Haberler

Zonguldak Müftülüğü HALEP İÇİN ANLAMLI YARDIMZonguldak Müftülüğü HALEP İÇİN ANLAMLI YARDIM
Bu haber 13 Ocak 2017 - 20:54 'de eklendi

HALEP İÇİN ANLAMLI YARDIM

İlimizde 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olarak eğitime açılan Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri ve yöneticilerinden insanlık dramının yaşandığı Halep’e anlamlı yardım.

Okulda düzenlenen kermes sonucu topladıkları 1800-TL’lik yardımı okul idarecileri ve sınıf öğrenci temsilcileri, Halep’e ulaştırmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Zonguldak Şubesi aracılığıyla il müftüsü Mürsel ÖZTÜRK’e takdim etti. Bu anlamlı ziyaret sonunda müftü Öztürk, okul kütüphanesine ve öğrenci temsilcilerine kitap hediye etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA