Müftülük Haberler

4/B Sözleşmeli Alınacak Personele Yönelik Kurs Duyurusu

4/B Sözleşmeli Alınacak Personele Yönelik Kurs Duyurusu
Bu haber 10 Ocak 2018 - 10:08 'de eklendi

4/B Sözleşmeli Alınacak Personele Yönelik Kurs Duyurusu

4/B SÖZLEŞMELİ İMAM HATİP, MÜEZZİN KAYYIM, KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

OLARAK BAŞVURANLARA YÖNELİK KURS DUYURUSU

Başkanlığımız tarafından taşra teşkilatındaki sözleşmeli pozisyonlarına; 2016 yılı KPSS puanına göre 4-B sözleşmeli İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur’an Kursu Öğreticisi alınacaktır. 4/B Sözleşmeliİmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur’an Kursu Öğreticisi alımına müracaat eden adaylara yönelik Müftülüğümüz tarafından sınav öncesi sınava hazırlık için Kur’an-ı Kerim kursu düzenlenecektir.

I- BAŞVURU ŞARTLARI

1. 31/12/2017–16/01/2018 tarihlerinde (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresi üzerinden sınav başvuru programı aracılığı ile (SÖZPER-2017-II)  4-B Sözleşmeli İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur’an Kursu Öğreticisi Kur’an Kursu Öğreticiliğine başvuru yapmış olmak.

II- BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

  1. 31/12/2017–16/01/2018 tarihlerinde (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresi üzerinden başvuru yapan adayların müracaat başvuru formu ile birlikte Antalya İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürlüğüne 09.01.2017 – 12.01.2017 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvuru yapacaklardır.
  2. Başvurular bu duyuruda belirlenen esaslara uygun olmayan, posta ve faks yolu ile yapılan başvurular ile duyuruda belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

III- BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  1. Başvuru müracaat formu. ( Başvuru onaylandıktan sonra alınan form)
  2. Dilekçe. ( Müftülüğümüzden alınacaktır.)

 

Not: Kurs ile ilgili bilgiler daha sonra Müftülüğümüz tarafından ilan edilecektir.

 

İlanen duyurulur

ANTALYA İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN;

 

Osman ARTAN

İl Müftüsü

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA