Müftülük Haberler

Adiyaman Müftülüğü İl Müftü Vekili Musa Çiftçi Sincikli Merhum İmamın Ailesine Taziyede Bulundu

Adiyaman Müftülüğü İl Müftü Vekili Musa Çiftçi Sincikli Merhum İmamın Ailesine Taziyede Bulundu
Bu haber 29 Haziran 2017 - 18:46 'de eklendi

İl Müftü Vekili Musa Çiftçi Sincikli Merhum İmamın Ailesine Taziyede Bulundu

      İlimiz Sincik İlçesi Mahmutoğlu Mahallesi İmam-Hatibi Hüseyin Sert, Bayram Alışverişini yapmak üzere Kahta İlçesine giderken, aracının direkyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlanarak devrilen araçta vefat etti. Araçta bulunan yolculardan emruhumun eşi Aysel Sert ve ablası Saadet Yolcu da hayatların kaybetmişlerdi.

       İl Müftüsü V. Musa Çiftçi, İl Müftülüğü adına Sincik İlçesindeki baba evinde taziyede bulanarak başsağlığı ve sabır diledi. Müftü Çiftçi: "Bizler imanlı insanlarız. İnanıyoruz ki, hayatı da ölümü de Allah yarıtmıştır. Takdiri ilahı böyle imiş. Meslektaşımız bir gün sonra idrak edilecek bayramda misafirlerine ikram edeceklerini, ailesine bayramlık almak üzere Kahta’ya gidiyordu. Hiç kimse baki değildir. Baki olan Allah’tır. Hepimiz öleceğiz. Başınız sağolsun. Camiamızın başı sağolsun. Camia olarak bu olay bizi çok üzmüştür." dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA