Müftülük Haberler

Adiyaman Müftülüğü İl Müftüsü V. Musa Çiftçi Vefat Eden İmamın Ailesine Taziyede Bulundu

Adiyaman Müftülüğü İl Müftüsü V. Musa Çiftçi Vefat Eden İmamın Ailesine Taziyede Bulundu
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 9:09 'de eklendi

İl Müftüsü V. Musa Çiftçi Vefat Eden İmamın Ailesine Taziyede Bulundu

İl Müftüsü V. Musa Çiftçi, Ramazan Bayramı 1’nci günü Bayram Namazını tarif ederken fenalaşan ve Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi edilirken Beyin Kanamasından vefat eden Gölbaşı İlçesi Çataltepe Köyü Camii İmam-Hatibi Kadir Avcısoy’un ailesine taziye ziyaretinde buundu.

Gölbaşı İlçe Müftüsü V. Yasin Talay İl Müftüsü V. Musa Çiftçi’ye refakat etti. İl Müftüsü V. Musa Çiftçi, İl Müftülüğü adına Gölbaş’ındaki İlçesindeki Kurugeçit Taziye Evinde, merhumun ailesine ziyarette bulanarak başsağlığı ve sabır diledi. Müftü Çiftçi: "Bizler imanlı insanlarız. İnanıyoruz ki, hayatı da ölümü de Allah yaratmıştır. Takdiri ilahi böyle imiş. Meslektaşımız görevini ifa ederken, fenalaşmış, Allah Teala’nın emri vaki olmuştur. Hiç kimse baki değildir. Baki olan Allah’tır. Hepimiz öleceğiz. Başınız sağolsun. Camiamızın başı sağolsun. Camia olarak bu olay bizi çok üzmüştür. Rahmetliye Allah’tan rahmet sizlere ve camiamıza baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum." dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA