Müftülük Haberler

Ankara Müftülüğü Ankara İl Müftülüğü “15 Temmuz Şehitlerini Anma” Programı…

Ankara Müftülüğü Ankara İl Müftülüğü “15 Temmuz Şehitlerini Anma” Programı…
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 15:27 'de eklendi

Ankara İl Müftülüğü “15 Temmuz Şehitlerini Anma” Programı…

Ankara İl Müftülüğü ve İlçe Müftülüklerimiz olarak “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında, 14 Temmuz Cuma günü Yenimahalle İlçe Müftülüğü Konferans salonunda “15 Temmuz Şehitlerini anma” programı düzenlendi.

İlimizin çeşitli İlçelerinden gelen Yaz Kur’an Kursu öğrencilerinin renk kattığı Programa Ankara Vali Yrd. Recep ERKILIÇ, İl Müftümüz Mehmet SÖNMEZOĞLU, İl Müftü Yardımcılarımız, Yenimahalle Kaymakamı Selda DURAL, İlçe Müftüleri ile çok sayıda öğrenci ve halkımız katıldı.

Öğrencilerin başarılı ve coşkulu gösterileri ile salondakilere duygulu anlar yaşattığı program, 15 Temmuz Şehitleri ve tüm şehitlerimiz için yapılan dua ile sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA