Müftülük Haberler

Antalya Müftülüğü 14. Ezanı Güzel Okuma Bölge Yarışmasında Görevlimiz Birinci Oldu

Antalya Müftülüğü 14. Ezanı Güzel Okuma Bölge Yarışmasında Görevlimiz Birinci Oldu
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:36 'de eklendi

14. Ezanı Güzel Okuma Bölge Yarışmasında Görevlimiz Birinci Oldu

2017 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle 14. Gerçekleşen ezanı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Afyonkarahisar ilinde gerçekleşti.

 Afyonkarahisar İmaret Camiinde gerçeklesen bölge finaline 10 İlin birincisi katıldı. Birinci seçilen İlimiz Serik İlçesi Burmahanci Mahallesi Pazar ağaç Cami İmam Hatibi Mehmet TAŞKAYA Türkiye finaline katılmaya hak kazandı.

 2017 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen Ezanı Güzel Okuma Bölge Birinciliği Yarışmasına ilimizi temsilen katılan Serik İlçesi Burmahanci Mahallesi Pazar ağaç Cami İmam Hatibi Mehmet TAŞKAYA birinci oldu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ezanı Güzel Okuma Bölge Birinciliği Yarışmasında birinci olan Serik İlçesi Burmahanci Mahallesi Pazar ağaç Cami İmam Hatibi Mehmet TAŞKAYA’yı İl Müftümüz Osman ARTAN ve beraberinde Müftü Yardımcıları Mevlüt TOPÇU ve Osman DEMİREL tebrik ettiler. İl Müftümüz Osman ARTAN görevlimizin başarısından dolayı 2017 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ezanı Güzel Okuma Bölge Birinciliği Yarışmasında birinci olan ve Türkiye Final Yarışmasında Bölgemizi temsil edecek olan Serik İlçesi Burmahanci Mahallesi Pazar ağaç Cami İmam Hatibi Mehmet TAŞKAYA’ya çeşitli hediyeler vererek Türkiye Final yarışmasında başarılar diledi.

Yapılan değerlendirme sonucu birinciliği Antalya Serik İlçesinden Mehmet Taşkaya, ikinciliği İzmir Narlıdere İlçesinden Sinan Çakır, üçüncülüğü ise Denizli Pamukkale İlçesinden Abdüllatif Cengiz kazandı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA