Müftülük Haberler

Antalya Müftülüğü Bu Yaz Camideyim

Antalya Müftülüğü Bu Yaz Camideyim
Bu haber 30 Haziran 2017 - 19:23 'de eklendi

Bu Yaz Camideyim

Kepez Müftülüğü, Antalya Müsiad derneği ile ortak proje uygulamaya koydu. “Bu yaz Camideyim” projesi kapsamında 2017 Yılı Yaz Kur’an Kursları döneminde bir pilot Cami ve Kur’an Kursu seçildi ve bu cami ve Kur’an Kursumuzda yazın Yaz Kursuna gelen çocuklarımızın devamını sağlama açısından, Kurs boyunca devamlı ve başarı olan erkeklerden ve kızlardan ilk 1. 2. 3. ye Tablet ve bisiklet vb. hediye edilecek, ayrıca zaman zaman gelerek çeşitli hediyeler ve Kurs sonunda kursa katılan herkese sürpriz hediyeler verilecek.

Proje Camii olarak seçilen Hacı Hüseyin Alanyalı ve Kur’an Kursumuzda Hacı Hüseyin Alanyalı Kız Kur’an Kursu olarak belirlendi. Kepez İlçe Müftü Vekili Mustafa AYDIN  pilot olarak belirlenen Camide ve Kur’an Kursumuzda açıklamalarda bulundu. Kepez İlçe Müftü vekili  Aydın yaptığı konuşmada projeyi anlattı. Ayrıca bu projeyi hazırlayan Antalya Müsiad yöneticileri de teşekkür konuşması yaptılar.

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA