Müftülük Haberler

Artvin Müftülüğü Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN'un Bayram Mesajı

Artvin Müftülüğü Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN'un Bayram Mesajı
Bu haber 24 Haziran 2017 - 6:04 'de eklendi

Artvin İl Müftüsü Kemal UÇKUN'un Bayram Mesajı

Ülkemiz, Milletimiz ve İslam alemi olarak; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtulma ayı olan Ramazan ayının sonuna gelmiş ve bize emredilen ibadetleri yapmış olmanın sevinciyle Ramazan bayramımızı kutlayacağız.

Rabbimize sonsuz hamdü senalar onsunki bayramlar milletimizin birlik ve beraberliğine istikbalde varlığımızın devamına büyük katkılar sağlamaktadır.

Bu yılki kutlayacağımız Ramazan bayramını da dua, oruç, zekât, fitre, sadaka gibi ibadetlerimizin kabulünü hissetmek hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için büyük bir fırsattır.

Bu bayrama erişmenin sevincini ailemizde, şehrimizde ve ülkemiz de doyasıya yaşayarak etrafımızdaki garip gurabayı, yetimleri, yaşlıları da ziyaret ederek onlara da aynı duyguları yaşatmaya gayret gösterelim.

Bu vesileyle tekrar Ramazan bayramı Milletimize, Alemi İslam’a ve Artvin’li kardeşlerimize barış huzur ve esenlikler getirmesi dileği ile bayramınızı kutluyorum.

                                                                                                                                                                                            Kemal UÇKUN

                                                                                     İl Müftüsü

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA