Müftülük Haberler

Avcilar Müftülüğü Camide Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konusunda Bilgilendirme Yapıldı

Avcilar Müftülüğü Camide Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konusunda Bilgilendirme Yapıldı
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 6:01 'de eklendi

Camide Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Konusunda Bilgilendirme Yapıldı

AVCILAR’DA CUMA NAMAZI ÖNCESİNDE UYUŞTURUCU VE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE BİLGİLENDİRMELERİ

Avcılar Kaymakamı Sayın Hulusi DOĞAN’ın başkanlığında Bağımlıkla Mücadele ve Bağımlılığı Önleme Merkezi, okullarda başlattığı öğretmenlere velilere ve öğrencilere yönelik çalışmalarına ve projelerine bir yenisini daha ekledi.

Sayın Kaymakamımız İlçe Müftümüz Bekir DERİN ile ortak yürütülecek olan Cuma namazları öncesi bağımlılık konusunda uzman psikiyatrist doktorlar aracılığı ile madde bağımlılığı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla camilerde sinevizyon gösterisi eşliğinde vatandaşlara farkındalık seminerleri düzenleyecek. Böylece okul çağı dışına çıkmış vatandaşlarımıza uyuşturucu ve madde bağımlılığına yönelik etkili bir bilinçlendirme amaçlanmaktadır. Seminer ve eğitim çalışmalarımız Cuma namazı öncesi farklı camilerde devam edecektir.

İlk olarak 07.07.2017 tarihinde Yeşilkent Mahallesi Merkez Cahide Yılmaz camiinde İlçe Kaymakamımız Hulusi DOĞAN ve İlçe Müftümüz Bekir DERİN’in katılımıyla Gelişim Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr Psikiyatrist Rıdvan ÜNEY tarafından Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı konularında bilgilendirme semineri yapılmıştır.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA