Müftülük Haberler

Avcilar Müftülüğü Şehitlerimiz Kabirleri Başında Ziyaret Edilerek Dualar Edildi

Avcilar Müftülüğü Şehitlerimiz Kabirleri Başında Ziyaret Edilerek Dualar Edildi
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 6:01 'de eklendi

Şehitlerimiz Kabirleri Başında Ziyaret Edilerek Dualar Edildi

"EZANLARI SUSTURAN DARBELERDEN, DARBELERİ SUSTURAN SALALARA"

FETÖ’nün hain darbe girişiminin birinci yılı dönümü olan 15 Temmuz’da, Türkiye genelinde olduğu gibi "Ezanları Susturan Darbelerden Darbeleri Susturan Salâlara" şiarıyla Avcılar Müftülüğünce de çeşitli programlar planlanmıştır.

İlk olarak 11 Temmuz 2017 Salı günü 15 Temmuz 2016 tarihinde ilçemizden Şehit olan Tahsin Gerekli ve Adil Büyükcengiz‘in Edirnekapı Şehitliğinde bulunan kabirleri başında başta Şehit ailelerimiz olak üzere Avcılar Kaymakamı Sayın Hulusi DOĞAN, İlçe Müftümüz Bekir DERİN, Cami ve Kur’an Kurslarımızda görevli Hafızlar tarafından ziyaret edilmiş olup, Şehitlerimiz için okunan Hatmi Şeriflerin duası yapılmıştır.

Yine aynı gün Avcılar Merkez Camiinde başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere tüm Şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okunarak dualar edilmiş ve program sonunda halkımıza ikramlarda bulunulmuştur.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA