Müftülük Haberler

Aydin Müftülüğü 15 Temmuz Şehitleri ve Bütün Şehitlerimiz için Mevlit Programı Düzenlendi

Aydin Müftülüğü 15 Temmuz Şehitleri ve Bütün Şehitlerimiz için Mevlit Programı Düzenlendi
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:22 'de eklendi

15 Temmuz Şehitleri ve Bütün Şehitlerimiz için Mevlit Programı Düzenlendi

Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Müftülüğümüz ile ortaklaşa olarak 15 Temmuz Şehitleri anısına tertip edilen programlar çerçevesinde 11 Temmuz 2017 Salı günü Merkez Bey Camiinde, Müftümüz Ömer KOCAOĞUL önderliğinde şehitlerimiz için mevlit programı düzenlendi.

Programa, Aydın Milletvekili Mehmet ERDEM, Vali Yavuz Selim KÖŞGER, Emniyet Müdürü, Garnizon Komutanı, İl Müftüsü Ömer KOCAOĞUL, İl Müftü Yardımcıları, Efeler İlçe Müftüsü, din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program esnasında duygusal anlar da yaşandı. Mevlit programı Müftü Ömer KOCAOĞUL’un, 15 Temmuz Şehitleri ve bütün Şehitlerimiz için yapmış olduğu dua ile son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA