Balikesir’da 2020 Yılı Haccı

Balikesir'da 2020 Yılı Haccı

2020 yılı haccı

14 Ocak 2020 - 09:41

Bu kutlu hac yolculuğunu nasip eden Yüce Allah’a hamd, hac ibadetini bütün yönleriyle bizlere öğreten Peygamber Efendimize (s.a.s) salâtü selam olsun.

     Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’nin manevi atmosferini doya doya teneffüs edebilme, haccınızı usulüne uygun olarak eda ettiğinizde Peygamber Efendimizin (s.a.v.) müjdelediği günahlardan arınabilme, cennete kavuşabilme imkân ve fırsatını elde etmiş bulunmaktasınız.

        Sizler bunun sevinç ve mutluluğunu doya doya yaşarken, Diyanet İşleri Başkanlığı mensupları olarak bizler de siz değerli hac yolcularımıza hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Uzun yılların tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışımız ile huzurlu, sağlıklı ve güvenli bir şekilde haccınızı eda edebilmeniz için hizmete hazırız.

        Kutsal topraklara yapacağınız bu yolculuk ile hayatınızın özlem ve hasreti olan hac ibadetinizi usulüne uygun, kolay ve rahat bir şekilde yapmanıza yardımcı olmayı, kalbinizi yeniden imar etmeyi, manevi dünyamızda yeni ufuklar açmayı amaçlıyoruz.

        Elinizdeki bu broşürde 2020 hac organizasyonumuzla alakalı ayrıntılı bilgileri ve hizmet çeşitlerimizi bulacaksınız.

       Cenâb-ı Hak’tan ibadetlerinizi kolaylaştırmasını ve kabul buyurmasını, sizleri eksiksiz, kusursuz, makbul bir hac ile sağ salim ailelerinize kavuşturmasını, bu kutlu seyahatinizin hayatınızda yeni bir milat olmasını niyaz ederiz Misafiri Rahman’ın kardeşlerimiz!..

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Ayrıntılı hac programı kitapçığı için TIKLAYINIZ

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de Diyanet Işleri Başkanı Erbaş: “86 Yıllık Hasret Sona Erdi”
Rize'de Diyanet Işleri Başkanı Erbaş: “86 Yıllık Hasret Sona...
Amasya'da Diyanet Işleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş Ilimizi Ziyaret Etti
Amasya'da Diyanet Işleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş Ilimizi...