Müftülük Haberler

Balıkesir Müftülüğü CAMİLERİMİZ BU GÜN Kİ KADAR HİÇ GÜZEL OLMADI

Balıkesir Müftülüğü CAMİLERİMİZ BU GÜN Kİ KADAR HİÇ GÜZEL OLMADI
Bu haber 14 Temmuz 2017 - 15:18 'de eklendi

CAMİLERİMİZ BU GÜN Kİ KADAR HİÇ GÜZEL OLMADI

İl Müftülüğümüzce Cami- Çocuk buluşması gerçekleştirildi. Karesi İlçesi Zağnos Paşa Camiinde gerçekleşen; “Cami-Çocuk Buluşması”  etkinliği çocuklarımızı cami ile buluşturdu.

İl Müftü Vekili Ramazan TOPCAN; “Çocuk yaşta camilere gelmenin çok mühim olduğunu, çocukların cami ile cemaatle, ibadetle, secde ile buluşması bizleri bir başka sevindirmiştir. Camiler sizindir. Buralar sizinle güzeldir. İçerisinde bulunduğumuz Zağnos Paşa Camii bu güne kadar bir çok restorasyon geçirdi ama inanın bu gün ki kadar hiç güzel olmadı. Hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi. Etkinliğe katılan çocuklara İl Müftülüğümüz tarafından hazırlanan hediyelerin takdimi ile program sona erdi.

Bir kere daha değerli yavrularımıza teşekkür ediyoruz. Yetiştiren ana babalar başta olmak üzere değerli hocalarımıza teşekkür ediyoruz. Dünya ahiret imtihanlarında yavrularımıza hayırlı başarılar diliyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA