Müftülük Haberler

Bartın Müftülüğü Bartın Müftülüğü ve Diyanet Vakfından İftar Programı

Bartın Müftülüğü Bartın Müftülüğü ve Diyanet Vakfından İftar Programı
Bu haber 28 Haziran 2017 - 19:22 'de eklendi

Bartın Müftülüğü ve Diyanet Vakfından İftar Programı

Bartın İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi tarafından şehit aileleri, huzurevi sakinleri, iş adamları, kurum amirleri ve müftülük daire çalışanlarına yönelik iftar programı düzenlendi.

Verilen iftar yemeğine Bartın Vali Yardımcısı Erkan Kalender, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Bolu Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Yılmaz, İstanbul Maltepe İlçesi baş vaizi Abdullah Babaoğlu, Şube Müdürü Mahmut Semiz, İlimiz Müftülüğü Vaizleri ile daire personeli katıldı.

İftar yemeği öncesinde şehit aileleri ve huzurevi sakinleriyle sohbet eden İl Müftüsü Mahmut Gündüz, yaptığı konuşmasında; “Mübarek Ramazan ayı yardımlaşma ve dayanışmanın, şefkat ve merhametin ayıdır. Bu mübarek rahmet ayında sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyor ve hayır dualarınızı bekliyoruz. Sizlerle oruç açıp iftar etmenin gerçekten huzur verdiğini de ifade etmek istiyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

Açılan oruçların ve İftar yemeğinin ardından sohbet eşliğinde içilen çaylarla program sona erdi.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA