Müftülük Haberler

Bayburt Müftülüğü Ezanı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Bayburt’ta Yapıldı

Bayburt Müftülüğü Ezanı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Bayburt’ta Yapıldı
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:16 'de eklendi

Ezanı Güzel Okuma Yarışması Bölge Finali Bayburt’ta Yapıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Diyanet personeli arasında düzenlenen ‘Ezanı Güzel Okuma’ yarışmasının Bölge Finali Bayburt’ta gerçekleştirildi.
Kendi illerinde birinci seçilen din görevlileri, Bayburt İl Müftülüğü tarafından oluşturulan jüri önünde yarıştılar.

Bayburt Merkez Yeni Camii’nde gerçekleştirilen yarışmaya; Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Gümüşhane, Kars ve Tunceli ilinden katılan yarışmacılar jürinin gözetiminde çeşitli makamlarla ezan okudular.

Yarışmada ilk üçe girenler şöyle sıralandı: Gümüşhane İlinden Umutcan Doğan birinci, Artvin’den Fatih Poyraz ikinci ve Ağrı’dan Sinan Sarı üçüncü oldu.
1.olan yarışmacı Türkiye finalinde bölgeyi temsilen yarışacak.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA