Müftülük Haberler

Beykoz Müftülüğü Beykoz'da şehid mezarları ziyaret edildi.

Beykoz Müftülüğü Beykoz'da şehid mezarları ziyaret edildi.
Bu haber 13 Temmuz 2017 - 0:36 'de eklendi

Beykoz'da şehid mezarları ziyaret edildi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Müftü vekili Aydın Yöndem, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları, Ak Parti İlçe Başkanı ve sivil toplum kuruluşları, Şehit Ailesi ve yakınlarının katılımı ile Beykoz Şehitlerimiz anıldı.

Saat 11:00 de Beykoz 15 Temmuz Şehitlerimizden Murat Akdemir’in, 11:45’de ise Hasan Kayanın mezarı başına gidilerek, Kur’an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı.

Saat 15:00 da 2010 yılında şehit olan Piyade Astteğmen Muhammet Talha Dinleyici’nin Mezarı ziyaret edilerek, Kur’anı Kerim okundu ve dua yapıldı.

Saat 16:00 da 2017 yılında şehit olan Hasan Tosun’un mezarınada gidilerek Kur’an-ı kerim okundu ve dua yapıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA