Bilecik’de Bilecik Müftülüğü Askıda Mutluluk,...

Bilecik'de Bilecik Müftülüğü Askıda Mutluluk, Bayramlığını Paylaş Projesiyle Ihtiyaç Sahibi Ailelerin Bayram Sevincine Ortak Oldu

bilecik müftülüğü askıda mutluluk, bayramlığını paylaş projesiyle ihtiyaç sahibi ailelerin bayram sevincine ortak oldu

16 Temmuz 2021 - 10:35

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Bilecik Şubesi ile Bilecik Müftülüğü işbirliğinde ‘Askıda Mutluluk, Bayramlığını Paylaş’ Projesiyle ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıldı.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet yardımında bulunmak için düzenlenen kampanya ‘Askıda Mutluluk, Bayramlığını paylaş’  sloganıyla hayata geçti.

Bilecik Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunca organize edilen kampanya kapsamında toplanan yardımlarla ihtiyaç sahibi çocuklar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ailelere bayramlık kıyafet yardımı yapıldı.

İhtiyaç sahibi ailelerin sevincine ortak olmak bizleri onurlandırdı diyen İl Müftü Yardımcısı Aysel Hacıömeroğlu “ Bilecik Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu “Askıda Mutluluk- Bayramlığını Paylaş” projesi ile Bilecik’te ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıldı. Çocuklarımıza ve ailelerine bayramlık hediye kartları teslim edildi. Onların sevincine ortak olmak bizleri onurlandırdı. Bu projedeki amacımız toplumda bir farkındalık oluşturmak, kardeşlik ruhunu canlı tutmak, bayramları daha neşeli hale getirmek ve kimsesizlerin sesi olmaktı. Bilecik Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu olarak projeye katkı sağlayan herkese teşekkür eder, mutlu bayramlar, sağlıklı günler dileriz.” Dedi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat Ptt Baş Müdürü Muhterem Demir Il Müftüsü Abdullah Pamuklu’yu Ziyaret Etti
Tokat Ptt Baş Müdürü Muhterem Demir Il Müftüsü Abdullah...
Muhammed Nayir Erzincani Camii 4-6 Yaş Grubu Inşaatında Inceleme
Muhammed Nayir Erzincani Camii 4-6 Yaş Grubu Inşaatında Inceleme