Müftülük Haberler

Bilecik Müftülüğü BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Bilecik Müftülüğü BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
Bu haber 04 Temmuz 2017 - 14:32 'de eklendi

BÖLGE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Bilecik müftülüğü Merkez Kayı boyu Camii Müezzin Kayyımı Harun çalışkan Ezanı Güzel Okuma bölge finalinde üçüncü oldu.

2017 Din Görevlileri Haftası sebebiyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Edirne tarihi Selimiye Camisinde yapılan ”Ezanı Güzel Okuma” yarışmasında ilimizi temsil eden Kayı Boyu Camii Müezzin Kayyımı Harun Çalışkan 10 ilin katıldığı( Edirne, Bursa, Sakarya, Balıkesir, Bilecik Tekirdağ, Kocaeli, Kırklareli, Yalova, Kütahya) ezanı güzel okuma yarışmasında bölge üçüncüsü oldu.

Yarışmanın jüri üyeliğini İl Müftüsü Emrullah Üzüm,İlçe Müftüsü Turgut Çavdar, Türk Müziği Topluğu adına Yıldıray Öztürk ve Fadıl Atik, Öğretim Görevlileri Abbas Yahya ve Uğur Alkan yaptı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA