Müftülük Haberler

Bilecik Müftülüğü VALİ ELBAN VEDA ETTİ

Bilecik Müftülüğü VALİ ELBAN VEDA ETTİ
Bu haber 30 Haziran 2017 - 14:54 'de eklendi

VALİ ELBAN VEDA ETTİ

Ağrı Valiliği’ne atanan Bilecik Valisi Süleyman Elban, düzenlenen törenle Ağrı’ya uğurlandı.

Bilecik Valiliği önünde düzenlenen uğurlama törenine AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, Belediye Başkanvekili Nihat Can, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, İl Müftüsü Necati Akkuş, vali yardımcıları, kaymakamlar, daire müdürleri, ilçe belediye başkanları, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Elban, belediye başkanları, kaymakamlar, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin temsilcileri, basın mensupları, daire müdürleri, mesai arkadaşları ve vatandaşlarla vedalaştı.

Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci tarafından kendisine çiçek taktim edilen Elban, daha sonra makam aracına binerek, valilikten gözyaşı ve alkışlarla uğurlandı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA