Müftülük Haberler

Bitlis Müftülüğü Minikler İçin Kuran-ı Kerime geçiş Merasimi yapıldı.

Bitlis Müftülüğü Minikler İçin Kuran-ı Kerime geçiş Merasimi yapıldı.
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 18:27 'de eklendi

Minikler İçin Kuran-ı Kerime geçiş Merasimi yapıldı.

İlimiz Beşminare Kız Kuran Kursunda eğitim gören öğrencilerin Kuran okumaya başlamalarından dolayı Beşminare Kuran Kursu Yöneticisi Emine Elif KORKMAN YURCİ  tarafından düzenlenen Kuran-ı Kerime geçiş Merasimi programına İl Müftümüz Mehmet Feysal GEYLANİ ve Eşi de katılarak miniklerin sevincine ortak oldular.

Beşminare Kız Kuran Kursu öğrencilerinin Kuran’a geçmesinden dolayı yapılan merasimde minikler Kuran ve ilahiler okuyarak aldıkları eğitimi başarıyla sonuçlandırdıklarını velilere ve misafirlere gösterdi. Miniklerle pasta keserek onların heyecanına ortak olan İl Müftümüz M. Feysal GEYLANİ “Yavrularımız için böylesi bir merasime katılmak ve onların sevincine ortak olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Yavrularımızın gerek Kuran okumaya başlamaları gerekse temel İslami bilgileri öğrenmeleri, geleceğimiz olan yavrularımız için hayati bir öneme sahiptir. Bu hususta emeği geçen hocamıza teşekkür ediyor, yavrularımızı ve ailelerini de göstermiş oldukları gayretten dolayı tebrik ediyorum”  

Milli ve manevi değerlerine sahip bir neslin yetiştiğini belirterek Beş Minare Kız Kuran Kursu Yöneticisi Emine Elif KORKMAN YURCİ’ye verdiği emek ve gayretten dolayı teşekkürlerini ileten İl Müftümüz M. Feysal GEYLANİ, Rabbim Allah, Dinim İslam, Kitabım Kuran, Peygamberim Hz. Muhammed (SAV)’dir. diyerek çocuklala birlikte toplu tekrar yaptırdı.

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA