Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü DİN GÖREVLİLERİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Burdur Müftülüğü DİN GÖREVLİLERİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU
Bu haber 24 Haziran 2017 - 18:21 'de eklendi

DİN GÖREVLİLERİ İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

22.06.2017 Tarihinde İl Müftülüğümüz tarafından Öğretmenevinde düzenlenen iftar programına başta İl müftümüz Hıdır BAYRAK, İl Müftü Yardımcısı Mehmet GÜNDOĞDU, Din Hizmetleri Şube Müdürü Murat KARANCİ, Personel, İdari ve Mali İşler Şube Müdür Ruhi TEKELİ, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Erdoğan KÜÇÜKUZUN, daire personelleri, emekli İmam Hatip ve Müezzin Kayyımlar, görevde olan İmam Hatip ve Müezzin Kayyımlar katıldılar.

                Ulu Cami Baş İmam Hatibi Turan ÇAKIR’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti başlayan program iftar vaktinin girmesiyle Hastane Camii İmam Hatibi Erdoğan GÖKSEL’in okuduğu akşam ezanı sonrasında katılımcılar oruçlarını açtılar.

                Yemekten sonra İl Müftüsü Hıdır BAYRAK yaptığı konuşmasında emekli olan hocalara görevleri esnasında yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek görevde olanlara gayret ve başarılar diledi. Din görevlisinin emeklisinin olmadığına vurgu yaparak emekli İmam Hatip ve Müezzin Kayyımların emeklilik dönemlerinde görevde olan İmam ve Müezzinlere görevleri esnasında edindikleri tecrübeleri aktararak rehberlik etmelerini söyledi.

                Program emekli İmam Hatip Ahmet NALÇACIOĞLU’ nun yaptığı duasıyla sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA