Müftülük Haberler

Burdur Müftülüğü KADİR GECESİ PROGRAMI

Burdur Müftülüğü KADİR GECESİ PROGRAMI
Bu haber 24 Haziran 2017 - 18:21 'de eklendi

KADİR GECESİ PROGRAMI

Burdur İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından 21 Haziran Çarşamba günü merkez Ulu Cami’de bayanlara yönelik kadir gecesi programı düzenlendi.

Düzenlenen programda sunuculuğu Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma SARILAR, Kuranı Kerim tilavetini ise Kur’an  Kursu Öğreticisi Firdevs Akan yaptı. Kuran ‘ı Kerim mealini ise Kur’an Kursu Öğreticisi Aliye BÜTÜNER okudu. Programın akışı içerisinde Kur’an Kursu Öğreticisi Halise ÇELEBİ ‘’Gitme Ramazan’’ şiiri ile dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Kur’an Kursu Öğreticilerinden Fatma ÇAYLI ve Esma GÜRCAN ilahileri ile yüreklere dokundu.

              Burdur İl Müftülüğü vaizlerinden Fedan TAŞ ve Hatice Betül GÖK günün anlam ve önemine binaen sohbetlerini yaptılar.

Program Kur’an Kursu Öğreticisi Ayşe ÖDEMİŞ ‘in hatim duası ile son buldu.

           Program bitimi Sakal-ı Şerif ziyareti yapıldı.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA