Müftülük Haberler

Çanakkale Müftülüğü DUMLUPINAR CAMİİ 15 TEMMUZ MEVLİDİ

Çanakkale Müftülüğü DUMLUPINAR CAMİİ 15 TEMMUZ MEVLİDİ
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:24 'de eklendi

DUMLUPINAR CAMİİ 15 TEMMUZ MEVLİDİ

11/07/2017 Salı günü öğle namazına müteakip Merkez Dumlupınar Camiinde 15 Temmuz şehidlerimiz için Mevlid-i Şerif Organizasyonu düzenlendi.

Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, Çanakkale Valisi Orhan TAVLI, Çanakkale Emniyet Müdürü Celal SEL, İl Müftüsü Arif GÖKCE başta olmak üzere çeşitli daire ve kurum amirleriyle beraber vatandaşlarımız tarafından yoğun bir katılım olan program, Kur´an-ı Kerim Tilavetleri ve okunan Mevlid-i Şeriflerin ardından yapılan dua ve ikramlar ile sona erdi.

15 Temmuz 2016 gecesi memleketimizin bütün ufuklarını karartmaya azmetmiş, bir ihanet çetesi karşısındaki vakur, cesur ve âlicenap tutumuyla tüm dünyaya örnek olan; vatanına, milletine, millî iradeye ve hukuk düzenine sahip çıkan aziz milletimizin onurlu duruşu her türlü takdirin üzerindedir.

Dün İstiklal mücadelesi günlerinde olduğu gibi, bugün de milletimizin kendi izzet ve haysiyetine sahip çıkması ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin hürriyet, irade ve bekasına yönelik girişilen ihanet kalkışmasına karşı hiç tereddüt etmeden tankların önüne yatan, silahlara meydan okuyan, bedenlerini bu vatan için siper eden, canlarını din ü devlet, mülk ü millet, istiklal ve istikbalimiz için feda eden ve şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizi tekrar minnet ve rahmetle yad ediyoruz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA