Müftülük Haberler

Çanakkale Müftülüğü UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE PANELİ

Çanakkale Müftülüğü UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE PANELİ
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:16 'de eklendi

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE PANELİ

26 Haziran “Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü” nedeniyle, Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdunda Uyuşturucuyla Mücadele İl Kurulu tarafından panel düzenlendi.        

Çanakkale protokolü tarafından yoğun bir katılım olan panel; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Çanakkale Valisi Orhan TAVLI ve İl Sağlık Müdürü Ali TAŞÇI´nın konuşmalarıyla başladı.  

ÇOMÜ Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Dalı Başkanı ve Ayakta Tedavi Merkezi Sorumlu Hekimi Doç. Dr. Demet Güleç ÖYEKÇİN, Halk Sağlığı Müdürlüğünden Psikolog Duygu ÇÖTÜROĞLU ve İl Müftülüğünden Dr. Mustafa BORAN uyuşturucu ile mücadele konusunda sunum gerçekleştirdiler.  

Panelin ardından uyuşturucuya karşı etkin mücadele konusunda katkı sağlayan; İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü,  Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı,  Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, GESTAŞ,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcilerine Vali Orhan TAVLI tarafından teşekkür plaketleri verildi.        

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA