Müftülük Haberler

Diyanet 11 kadro ve 2500 müezzin alım calışması

Diyanet 11 kadro ve 2500 müezzin alım calışması
Bu haber 09 Ekim 2017 - 20:04 'de eklendi

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Buca Müftülüğü Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atama II Daire Başkanı Doç. Dr. Muhammet Ali ASAR’ı personeli ile bir araya geldi,

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Atama II Daire Başkanı Doç. Dr. Muhammet Ali ASAR’a daha sonra Fahrilerin özlük haklarının iyileştirilmesi, kadroya alınması  ve yeni personel alımları ile ilgili sorular soruldu.

Başkan ASAR, Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’ın devlet yetkililerine şuan teşkilatımız için 11 bin personele ihtiyaç olduğunu dile getirdi. Ayrıca Camilerimizde yeni kadro tahsislerine ihtiyaç var. Kadrosu olup görevliye ihtiyacı olan camilerimiz var. Bunun için 2500 müezzin kadrosunun çıkması için çalışıyoruz. Ümid ediyorum en kısa sürede boş olan kadrolarımızı dolduracağız.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA