Müftülük Haberler

Diyarbakır Müftülüğü DİYARBAKIR İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN MAHREMİYET SEMİNERİ

Diyarbakır Müftülüğü DİYARBAKIR İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN MAHREMİYET SEMİNERİ
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:24 'de eklendi

DİYARBAKIR İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN MAHREMİYET SEMİNERİ

                    DİYARBAKIR İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN MAHREMİYET SEMİNERİ

Diyarbakır İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik bürosunca ‘’Mahremiyet seminerleri’’ başlıyor.

Yaz Kur’an Kurslarındaki öğrencilere yönelik planlanan seminerleri gerçekleştirecek olan Kur’an Kursu Öğreticilerine, Eğiticinin eğitimi programı kapsamında Psikolog Sadık SUN tarafından ‘’Cinsel İstismar ve Korunma Yolları’’ temalı konferanslar verilecektir.

İlki 05.07.2017 Çarşamba günü İl Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleşen seminere Aile ve Dini Rehberlik Bürosu görevlilerimiz tarafından hazırlanan materyaller dağıtıldı.

Diyarbakır Merkez ilçe ve Merkeze bağlı köy kurslarında, yaz Kur’an Kursuna gelen bütün öğrencilere Kur’an Kursu Öğreticilerine seminerler verilecektir.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA