Duzce’de çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip çıkıyorum...

Duzce'de çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip çıkıyorum Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi.

çevreme duyarlıyım değerlerime sahip çıkıyorum proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

22 Eylül 2022 - 12:25

Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Düzce İl Müftülüğü , İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün iş birliğinde hazırlanan "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında Diyanet Gençlik Merkezleri ve MEB Ortaokulları arasında düzenlenecek ortak programlar için Gençlik Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Müftülüğü adına İl Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli, İl Kadın Erkek Gençlik Koordinatörleri ve Gençlik Merkezi Manevi danışmanları katıldı. Milli Eğitim İl Müdürlüğü adına ilgili Eğitim Şube Müdürü Veysel Dişçi , Proje Koordinatörü , okul müdürleri, kulüp öğretmenleri katıldı. Gençlik Spor İl Müdürlüğü adına ise Spor Şube Müdürü Aytekin Keleş katıldı.

Toplantıda katılımcılara hitap eden İl Müftü Yardımcısı Hasan İzmirli konuşmasında: “Gençlerin geleceğin teminatı olduğu ve maharetli ellerde bir taşın özenle işlenip nadide bir tesbihe dönüşmesi gibi gençlerimizin de maharetli hocalarımız eliyle geleceğin teminatı nadide birer insan olarak yetişmeleri için gayret sarf etmemiz gerektiğini ifade etti.

Proje kapsamında, Değerler Kulübüne seçilen gönüllü öğrenciler ile yıl boyu çeşitli eğitim ve saha çalışması yapılarak gençlerin manevi dünyalarına etkin bir dokunuş yapılması hedeflenmektedir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da Yenimahalle Ilçe Müftülüğü Mevlid Kandili Programı
Ankara'da Yenimahalle Ilçe Müftülüğü Mevlid Kandili Programı
Ankara Müftümüz Dr. Hasan çınar , Ankara Il Emniyet Müdürümüz Servet Yılmaz Beyi Makamında Ziyaret Etti.
Ankara Müftümüz Dr. Hasan çınar , Ankara Il Emniyet...