Müftülük Haberler

Düzce Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz için sabah namazında buluştuk

Düzce Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz için sabah namazında buluştuk
Bu haber 18 Temmuz 2017 - 9:36 'de eklendi

15 Temmuz Şehitlerimiz için sabah namazında buluştuk

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Düzceli vatandaşlar Anıtpark Meydanında Sabah Namazında bir araya geldiler ve meydana serilen halıların üzerinde saf tutarak Sabah Namazlarını eda ettiler.

İl Müftümüz Selami Emen tarafından kıldırılan Sabah Namazına Düzce Valimiz Sayın Zülkif Dağlı, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Başkan Yardımcısı Murat Caymaz, protokol üyeleri, sivil toplum platformu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Sabah namazının ardından İl Müftümüz Selami Emen 15 Temmuzda hain darbe girişimi sırasında Şehit olan kardeşlerimiz ve tarih boyunca vatan millet ve mukaddesat uğrana şehadet makamına ulaşan tüm şehitlerimiz için dua ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA