Müftülük Haberler

Düzce Müftülüğü İsviçre Uyruklu Sandro Eger Müslüman Oldu.

Düzce Müftülüğü İsviçre Uyruklu Sandro Eger Müslüman Oldu.
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 5:33 'de eklendi

İsviçre Uyruklu Sandro Eger Müslüman Oldu.

Bir süre önce Düzce’ye yerleşen İsviçre Uyruklu Sandro Eger, Müslüman olmayı tercih ettiğini belirterek İl Müftülüğümüze müracaat etti. Düzce İl Müftümüz Selami Emen tarafından yapılan ihtida töreni ile Kelime-i Şahadet getirerek Müslüman olan Sandro Eger’in İhtida törenine İl Müftü Emen’in yanı sıra İl Müftü Yardımcımız Ünal Baş ve İl müftülüğümüz Şube Müdürü Yusuf Yıldız katıldı.

İhtida töreninin ardından Düzce İl Müftümüz Selami Emen, Sandro Eger’e Kur’an-ı Kerim, Meali, İslam İlmihali ve Peygamber Efendimizin hayatını anlatan kitaplar hediye etti. Sandro Eger, kendisinin İsviçreli olduğunu fakat artık Düzceli olarak yaşadığını ifade ederek, Müslüman olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA