Müftülük Haberler

Elazığ Müftülüğü RAMAZAN-I ŞERİF DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Elazığ Müftülüğü RAMAZAN-I ŞERİF DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Bu haber 28 Haziran 2017 - 19:23 'de eklendi

RAMAZAN-I ŞERİF DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl İrşad Kurulu İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA başkanlığında toplandı. Emekli ve çalışan vaizlerle Ramazan-ı şerif değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Müftüsü Sarıkaya kurul üyelerine teşekkür ederek söze başladı. Çok kapsamlı bir çalışma yapıldığını belirten Sarıkaya, bir taraftan büyük camilerimizde canlı vaaz programları yapıldığını, İzzetpaşa Camii’nde yapılan sohbetin sahurda yayınlandığını belirtti. Ayrıca Kanal Fırat ve Kanal 23’te iftar öncesi programlar yapıldığını belirtti. Programı yapan görevlilere teşekkür eden İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya TDV Elazığ Şubesinin faaliyetlerini anlattı. Bin aileye gıda, nakit, un giysi vb yardımlar yapıldığını belirtti. Bu vesile ile hayırseverlere teşekkür etti. Yetimlere, fakirlere, Suriyeli ve Elazığlı vatandaşlara yardımlar ulaştırıldı.

Toplantı sonunda bayramlaşma töreninin Pazar günü 13:30- 15:00 saatleri arasında Edibe Can eski mescidinde yapılacağını belirten Müftü Sarıkaya toplantıya katılımları nedeniyle kurul üyelerine teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA