Müftülük Haberler

Erzincan Müftülüğü İnci Tanesi Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencilerinden Örnek Davranış

Erzincan Müftülüğü İnci Tanesi Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencilerinden Örnek Davranış
Bu haber 27 Haziran 2017 - 0:59 'de eklendi

İnci Tanesi Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencilerinden Örnek Davranış

İnci Tanesi Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri, “Üzerinde her canın hakkı var, bu Ramazan ve her zaman” temasıyla bu yıl ülkemizin Ramazan gündemini vurgulayan bilinçten hareketle, yardımlaşma ve paylaşma düşüncelerini harekete geçirerek, okullarında “sanat etkinlikleri” kapsamında hazırlamış oldukları kumbaralarını kendi harçlıklarıyla doldurarak Suriye’li öğrencilere verilmek üzere müftülüğümüze teslim ettiler.

İl vaizi Aydın Öçalan ve müftülük mescidi imam hatibi Lütfi Şimşek aracılığıyla miniklerin teslim ettikleri yardım paraları, Suriye’li öğrencilere ulaştırıldı.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA