Müftülük Haberler

Eskişehir Müftülüğü İl Müftülüğü’nden Bayramlaşma Programı

Eskişehir Müftülüğü İl Müftülüğü’nden Bayramlaşma Programı
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:38 'de eklendi

İl Müftülüğü’nden Bayramlaşma Programı

İl Müftülüğü’n de İl Müftümüz Bekir GEREK, İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, Tepebaşı Müftüsü Faruk TUT, Odunpazarı Müftüsü Burhan ÇAKIR ve İl Müftülüğü İlçe Müftülükleri İdari Personelin katılımlarıyla bayramlaşma tertip edildi.

İl Müftümüz Bekir GEREK yaptığı konuşmada ilk defa böyle bir bayramlaşma tertip edildiğini daha sonra bayramlarda ise Din Görevlileri Kur’an Kursu Öğreticilerinin de katılımları ile yapılacağını belirterek bu bayramlaşmanın kurumsal aidiyet, kardeşlik, birlik ve dayanışmayı güçlendirdiğini belirtti. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

İl Müftü Yardımcısı Ziya ALBAYRAK, Tepebaşı İlçe Müftüsü Faruk TUT ve Odunpazarı İlçe Müftüsü Burhan ÇAKIR yaptıkları konuşmada böyle bir programa öncülük ettikleri için Başta İl Müftümüz Bekir GEREK olmak üzere katılanlara teşekkür ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA